thunder.Idle.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

thunder.Idle.Ro

wWw.thunder-Idle.foruMz.Ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Zimbabwe+Mystac

In jos 
AutorMesaj
Zimbabwe
Vizitator




Zimbabwe+Mystac Empty
MesajSubiect: Zimbabwe+Mystac   Zimbabwe+Mystac Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 2:46 am

Hello !!!! Deodata ne-am trezit amandoi cu ban fara absolut nici un motiv,poate,nu zic ca nu, sa se fi cerut POZE si sa nu fi vazut.Suntem frati,jucam din aceeasi camera e posibil si asa dar nu am luat slay ci direct BAN pe IP.Asta l-as numi abuz din partea adminilor.Ipul nostru este: 89.137.159.139 Sper sa rezolvati rapid asta,Mc.
Sus In jos
Zimbabwe
Vizitator




Zimbabwe+Mystac Empty
MesajSubiect: Uite Admin!!   Zimbabwe+Mystac Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 3:01 am

Am vb cu un admin si a zis ca Mystac a luat ban fiindca a jucat cu blind.I-a dat intr-adevar blind 2 plansi in urma si s-a oprit a crezut ca are eroare de joc nu stia ce se intampla.Apoi 2 plansi mai tarziu aparent Alfredo a hotarat sa baneze ca isi amintea el ca Mystac de fapt a jucat si cu blind. Ce mod de a controla un server e asta??? + ca am luat si eu ban in felul asta fiindca avem acelasi ip.Asadar avea el coduri,clar aveam si EU dar mie nu mi s-a cerut niciodata nimic.Vi se pare normal? Asta e cel mai ridicol ban pe care l-am vazut pana acum!! Luati masuri cu adminii astia!!
Sus In jos
 
Zimbabwe+Mystac
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
thunder.Idle.Ro :: thunder.Idle.Ro :: Cereri unban-
Mergi direct la: