thunder.Idle.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

thunder.Idle.Ro

wWw.thunder-Idle.foruMz.Ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Petitiune unban. Cu poza

In jos 
AutorMesaj
lowspiri
Vizitator




Petitiune unban. Cu poza Empty
MesajSubiect: Petitiune unban. Cu poza   Petitiune unban. Cu poza Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 6:40 pm

Buna ziua.

Am primit ban de la adminul Angicutzza, azi, 8 iulie, la ora 13.25. Nick-ul meu:Lowspirit.

Am si un screenshot pe care as vrea sa-l prezint cat mai devreme, ca sa elimin orice suspiciune. Am incarcat screenshot-ul pe imageshack, conform butonului "Gazduieste o imagine". Linkul este:

Multumesc

P.S.: 89.44.130.221. Messenger id: lowspirit_nov

P.S. 2: Mi s-a facut poza inainte de a mi se da ban, nu inainte de a mi se face poza (conform modelului de cerere unban). Really, pe cat ar fi de funny, modificati si voi.
Sus In jos
adeon




Mesaje : 1
Data de înscriere : 08/07/2009

Petitiune unban. Cu poza Empty
MesajSubiect: Re: Petitiune unban. Cu poza   Petitiune unban. Cu poza Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 6:44 pm

lowspiri a scris:
Buna ziua.

Am primit ban de la adminul Angicutzza, azi, 8 iulie, la ora 13.25. Nick-ul meu:Lowspirit.

Am si un screenshot pe care as vrea sa-l prezint cat mai devreme, ca sa elimin orice suspiciune. Am incarcat screenshot-ul pe imageshack, conform butonului "Gazduieste o imagine". Linkul este:

Multumesc

P.S.: 89.44.130.221. Messenger id: lowspirit_nov

P.S. 2: Mi s-a facut poza inainte de a mi se da ban, nu inainte de a mi se face poza (conform modelului de cerere unban). Really, pe cat ar fi de funny, modificati si voi.

LE: nu imi apare link-ul in mesaj. Poate asa: img219.imageshack.us/img219/1911/deinferno0000yio.png

add http:// daca nu o face browserul
Sus In jos
 
Petitiune unban. Cu poza
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» unban pls..........
» Cerere Unban
» unban PhoToNic
» ---Nice!!--- (Unban me)
» Unban va rog frumos

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
thunder.Idle.Ro :: thunder.Idle.Ro :: Cereri unban-
Mergi direct la: